laatste update 21 september 2017

Vacature Allround monteur 

Wij zijn op zoek naar een Allround monteur voor onze technische dienst.

Zie hier voor vacature.

Bart Megens 

Directie en verkoop

bart@megensoirschot.nl

 

Willjan Gruijthuizen 

Verkoop machines en onderdelen.

willjan@megensoirschot.nl

Hans Megens 

Verkoop machines en onderdelen.                 

hans@megensoirschot.nl         

 

Dennie Banda 

Verkoop onderdelen en werkplaatsplanning.

dennie@megensoirschot.nl

Jan Hanraths 

Onderdelen, transport ,technische dienst

onderdelen@megensoirschot.nl

 

Cees Hems 

Onderdelen, transport ,technische dienst

cees@megensoirschot.nl

 

Tim Smits 

Onderdelen, transport en technische dienst.

tim@megensoirschot.nl

Ria Smits 

Leo van Nunen 

Leo heeft  na 38 jaar op donderdag 28 januari 2016 afscheid van ons bedrijf genomen ivm met zijn pensioenleeftijd.